تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

  اگر ضمیر ناخود آگاه ما جمله ای را باور کند آن را عملی خواهد کرد . یکی از فنونی که باعث می شود ناخوداگاهمان چیزی را باور کند تکنیک پرسش است :
  از خود پرسش کنیم : چرا من آدم موفقی هستم ؟ "ضمیر ناخودآگاه " بدون اینکه علت واقعی موفقیت ما را بداند و یا آن را تجزیه و تحلیل کند که مطلب درست است یا نه ، گفته ما را پذیرفته و در میلیون ها بایگانی مغز، لحظه های موفقیت و پیشرفت را در طول زندگی و در هر زمینه که داشته ایم بیرون کشیده و اعلام می کند که :
  به این دلایل ، شما آدم موفقی هسیتد. برعکس ، اگر سؤال کنیم ، چرا من آدم بدبختی هستم ، ضمن قبولی بدبختی ،در میلیون ها فایل مغز به دنبال زمان های بدبختی ، بدبیاری ، عدم موفقیت ، حوادث ناگوار و... گشته و آنها را از بایگانی ها بیرون کشیده و به ما می گوید که : به این دلایل شما آدم بدبختی هستید! بنابراین ، با پرسش های مثبت ، ضمیر ناخودآگاه جواب های مثبت و در مقابل پرسش های منفی ، جواب های منفی برای ما تدارک می کند. لذا، با سؤالات مثبتی چون : چرا من سالم و تندرست هستم ؟
  چرا من ثروت فراوان دارم ؟ چرا من قدرتمند هستم ؟ چرا من آدم جذاب و دوست داشتنی هستم ؟ )... صدها چرای مثبت دیگر

  ... "ضمیر ناخودآگاهمانند یک ضبط صوت " کلیه پرسش ها را ضبط و سپس جواب سؤالات را از فایل های مغز بیرون می کشد و در صورت تکرا آن را باور می کند .


  این مطلب تا کنون 70 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : پرسش ,ضمیر ,بدبختی ,مثبت ,جواب ,موفقیت ,بیرون کشیده ,ضمیر ناخودآگاه ,

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 31 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر