جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

  اگر ضمیر ناخود آگاه ما جمله ای را باور کند آن را عملی خواهد کرد . یکی از فنونی که باعث می شود ناخوداگاهمان چیزی را باور کند تکنیک پرسش است :
  از خود پرسش کنیم : چرا من آدم موفقی هستم ؟ "ضمیر ناخودآگاه " بدون اینکه علت واقعی موفقیت ما را بداند و یا آن را تجزیه و تحلیل کند که مطلب درست است یا نه ، گفته ما را پذیرفته و در میلیون ها بایگانی مغز، لحظه های موفقیت و پیشرفت را در طول زندگی و در هر زمینه که داشته ایم بیرون کشیده و اعلام می کند که :
  به این دلایل ، شما آدم موفقی هسیتد. برعکس ، اگر سؤال کنیم ، چرا من آدم بدبختی هستم ، ضمن قبولی بدبختی ،در میلیون ها فایل مغز به دنبال زمان های بدبختی ، بدبیاری ، عدم موفقیت ، حوادث ناگوار و... گشته و آنها را از بایگانی ها بیرون کشیده و به ما می گوید که : به این دلایل شما آدم بدبختی هستید! بنابراین ، با پرسش های مثبت ، ضمیر ناخودآگاه جواب های مثبت و در مقابل پرسش های منفی ، جواب های منفی برای ما تدارک می کند. لذا، با سؤالات مثبتی چون : چرا من سالم و تندرست هستم ؟
  چرا من ثروت فراوان دارم ؟ چرا من قدرتمند هستم ؟ چرا من آدم جذاب و دوست داشتنی هستم ؟ )... صدها چرای مثبت دیگر

  ... "ضمیر ناخودآگاهمانند یک ضبط صوت " کلیه پرسش ها را ضبط و سپس جواب سؤالات را از فایل های مغز بیرون می کشد و در صورت تکرا آن را باور می کند .


  این مطلب تا کنون 43 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 15 آبان 1395
  منبع
  برچسب ها : پرسش ,ضمیر ,بدبختی ,مثبت ,جواب ,موفقیت ,بیرون کشیده ,ضمیر ناخودآگاه ,

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 4 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر